El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Universal Nutrition

  • Uiniversal Nutrition
    Uiniversal Nutrition

Universal Nutrition (JAV) yra žymiausias sporto papildų gamintojas jau nuo 1983 metų. Kompanijos misija yra gaminti aukščiausios kokybės sportui bei sveikatai skirtus papildus už prieinamą kainą. Universal labiausiai vertina kokybę, patikimumą, atsakingumą ir naujoves.


Kokybė ir patikimumas

„Kokybė“ jiems ne tik žodis – tai varomoji kompanijos jėga. Tai jų filosofija ir padėka klientui. Universal atsako už kiekvieną produktą, iškeliaujantį iš gamyklos. Kompanija garantuoja griežtą kokybės kontrolę kiekvieno gamybos proceso metu.


Atsakingumas

Kompanijos tikslas yra išlaikyti ilgalaikius ir patikimus ryšius su klientu. Su esamu aptarnavimo lygiu kompanija gali išklausyti ir pasiūlyti įvairiausius sprendimus, tenkinančius klientų poreikius. Klientų atsiliepimai yra Universal kompanijos sekmės paslaptis. Ar tai būtų skambučiai telefonu ar elektroninės žinutės, aptarnaujantis personalas jūsų atsiliepimus išklauso, išanalizuoja ir reaguoja. Universal Nutrition siekia, kad klientas visada liktų patenkintas.


Naujovės

Daugiau nei prieš 20 metų Universal įsipareigojo kurti naujienas papildų pasaulyje. Su šiuo kredo kompanija gyvena iki šiol. Tam skirta komanda, susidedanti iš specialistų, trenerių bei profesionalių sportininkų, nuolat ieško naujų sprendimų kurdama vis geresnius ir efektyvesnius papildus. Kasdien ieškoma kažko naujo, kas padėtų klientams pasiekti užsiduotus tikslus, kokie jie bebūtų.

Per paskutiniuosius penkis metus Universal labai išaugo. Šis neįtikėtinas pagyvėjimas žymiai padidino kompanijos galimybes ir sporto papildų gamybą.

Daugumai Universal vardas asocijuojasi su „Animal Pak“ ar „Natural Sterol Compex“, bet tai tik dalelė produktų iš populiariosios linijos, skirtos elitiniams sportininkams ir fitnesui. Kompanija yra sukūrusi ir daugybę kitos paskirties produktų. Ji viena iš pirmųjų pradėjo gaminti produktų liniją, skirtą moterims. Beje „Tone&Tighten“ dabar yra vienas iš labiausiai perkamų produktų.

Universal, kitaip nei dauguma kitų kompanijų, gaminančių maisto papildus, visą produkciją gamina patys. Tai ypač svarbu norint užtikrinti aukštą kokybę. Kadangi, tik viską gaminant pas save, tu gali kruopščiai prižiūrėti visus gamybos procesus nuo žaliavos išgavimo iki užbaigto produkto supakavimo. Naujos kartos modernios gamybos linijos yra pajėgios pagaminti tūkstančius kapsulių, tablečių, miltelių, vitaminų pakelių ir riebalų degitojų per dieną.

Kompanijos aptarnavimas ir produkcijos kokybė neturi sau lygių. Taigi nenuostabu, kad Universal atitinka visus jai keliamus reikalavimus. Tai pasiekiama sunkiu darbu ir daugkartiniais bandymais ne tik laboratorijose, bet ir kokybės kontrolės testuose. Rezultate kompanija gali garantuoti produktų kokybę, todėl niekada netaupo pinigų testų sąskaita. Galiausiai kompanijos produktai ir vardas kalba patys už save.


Gamintojo puslapis www.universalnutrition.com.