El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

PlantaPol Jelly Plus 1500

Imunitetas

Kaina:40.00LT
Turite klausimų?

Jelly Plus 1500 – tai maisto papildas, skirtas imuniteto stiprinimui, energijos didinimui.

Pakuotė: 20 ampulių.

Stiprina imuninę sistemą, padeda įveikti nuovargį, gerina širdies veiklą, stiprina lytinį potraukį, stabdo senėjimo procesą, skatina kepenų bei inkstų gijimą, skrandžio opas, gražina odą, skatina imunitetą bei bendrą organizmo atsparumą ligoms, infekcijoms bei stresui, padeda greičiau atsigauti po sunkių fizinių krūvių, nekenkdamas sveikatai stimuliuoja organizmo energetinį potencialą.

Pagal: A. Baltuškevičiaus knygą „Bičių produktai – žmonių sveikatai“:
Natūralus bičių pienelis tonizuoja žmogaus organizmą. Jis dažniausiai vartojamas kaip pagalbinė žmogaus organizmą stiprinanti priemonė kartu su kitais medikamentais. Bičių pienelis gerina organizmo būklę, apetitą, skatina medžiagų ir reguliuoja lipidų apykaitą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, gerina širdies darbą, reguliuoja kraujo spaudimą, stiprina regėjimą, tolina senatvę, didina lytinį pajėgumą, lengvina klimakso reiškinius, skatina žindyvių pieno gamybą (laktaciją), padeda atsilikusių vaikų fizinei ir protinei raidai.
Bičių pienelis vartojamas ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų ligoms gydyti. Tai labai svarbu dėl jo naudojimo saugumo. Latvijos medikai turi didelę patirtį, gydant bičių pieneliu vaikus, sergančius lėtinėmis kvėpavimo sistemos ligomis su hipotrofijos požymiais. Jiems, vartojant bičių pienelį, greičiau pagerėja apetitas, padidėja kūno masė, sumažėja arba pranyksta hipotrofijos požymiai, gerėja miegas, pranyksta nervingumo reiškiniai. Bičių pienelis vartojamas ir bronchinei astmai gydyti.
Bičių pienelio biostimuliuojantis poveikis turi reikšmės gydant įvairias širdies ir kraujagyslių ligas. Ypač jis efektyvus ankstyvos smegenų kraujagyslių aterosklerozės atvejais su neurovegetaciniais požymiais. Tokie asmenys, vartodami bičių pienelį, tampa žvalesni, dingsta jų nervingumas, galvos skausmai, pagerėja atmintis ir regėjimas. Bičių pienelis, kaip produktas, mažinantis cholesterolio kiekį, yra efektyvus ir lėtinio širdies ir kraujagyslių nepakankamumo, taip pat ir poinfarktinės reabilitacijos atvejais. Su bičių pieneliu galima reguliuoti padidėjusį, taip pat ir sumažėjusį arterinį kraujo spaudimą. Tikros ir pastovios hipertonijos atvejais bičių pienelis mažai efektyvus. Jis teigiamai veikia gydant kojų arterijų susiaurėjimo (endarterito) ligas: plečia kraujagysles, dėl to gerėja kojų odos ir nagų mityba, nyksta pėdos gangrenos pavojus. Pastebėta, kad bičių pienelis, reguliuodamas medžiagų apykaitą ir atpalaiduodamas kraujagyslių spazmus, tinka vartoti ir sergantiems cukralige, ypač tada, kai yra kraujagyslių ir periferinių nervų sistemos pažeidimo požymių.
Bičių pienelis teigimai veikia gydant lėtines kepenų ir virškinamojo trakto ligas (gastritus, opaligę). Jis ypač rekomenduojamas vartoti po sunkių operacijų ir traumų – pacientas greičiau stiprėja, tampa žvalesnis.
Beveik visais čia paminėtais atvejais, o ypač klimakterinės neurozės metu bičių pienelį patartina vartoti kartu su žiedadulkėmis.
Sportininkai, vartojantys bičių pienelį, padidina organizmo atsparumą fiziniams krūviams, geriau atsigaunama po intensyvių treniruočių, stiprėja imunitetas. Galima naudoti kaip natūralų antibiotiką intensyviausių treniruočių periodu, kai natūralaus organizmo imuniteto lygis mažiausias, o sintetinių antibiotikų naudojimas tokiu periodu nepageidautinas. Naudojant kartu su cinko (30 mg per dieną) ir vitamino C (500 mg per dieną) preparatais jis tampa puikia priemone nuo peršalimo ligų.

1 ampulę per dieną, ryte. Gerti gryną arba išmaišyti sultyse ar vandenyje. Prieš vartojimą suplakti.

Vanduo, fruktozė, bičių pienelis 1500mg, konservantas: kalio sorbatas.

Produkte yra: 100 g produkto /1 ampulėje
Angliavandenių - 22,59 g / 2,259 g
Baltymų - 1,92 g / 0,192 g
Riebalų - 0,19 g / 0,019 g

Vartotojai, įsigiję šį produktą, taip pat pirko: