El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Baltų galia Acetyl L-Carnitine 1000

Antsvoris|Imunitetas|Sporto farmakologija » Energetikai

Kaina:54.00LT
Turite klausimų?
Acetyl L-Carnitine 1000 – tai naujas papildas, turintis geriau įsisavinamo karnitino formą acetil-L-karnitiną.
Pakuotė: 90 kaps.
Acetyl-L-karnitinas atlieka panašias funkcijas kaip ir L-karnitinas: dalyvauja metabolizmo procesuose verčiant maistą į energiją, padeda deginti riebalus, gerina širdies darbą, baltymų sintezę, be to, acetil-L-karnitinas padeda stiprinti imuninę sistemą, suteikia energijos, ištvermės, padidina ATP (adenazintrifosforo rugštis – pagrindinis energijos šaltinis kūne) gamybą, padeda išlaikyti testosterono lygį po treniruotės. Didžiausias acetil-L-karnitino privalumas yra tas, kad jis yra absorbuojamas į kraujotaką efektyviau nei L-karnitinas ir daug veiksmingiau pereina per ląstelių membranas, todėl ir veikia efektyviau.
Pagal rekomendacijas gerti reikiama kapsulių kiekį, užgeriant pakankamu kiekiu vandens. Rekomenduojama dienos norma - 2 kapsulės.
Ištvermės sportas – po 2 kapsules, likus 60-120 min. iki treniruotės. Rekomenduojamas ilgalaikis vartojimas (ne trumpiau kaip 2-3 mėn.).
Jėgos sportas – po 1 kapsulę, likus 60-120 min. iki treniruotės ir po 1 kapsulę po treniruotės. Laikantis dietos – po 2 kapsules per dieną tarp valgių.
Pastabos. Nėra maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25oC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Acetil-L-karnitinas, emulsiklis hidroksipropilmetilceliuliozė, lipnumą reguliuojančios medžiagos mikrokristalinė celiuliozė ir magnio karbonatas, magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
Vienoje kapsulėje yra: 500 mg acetil-L-karnitino.
 

Mes rekomenduojame:

ActivLab L- Carnitine + Green Tea
45.00LT
ActivLab L- Carnitine 600
45.00LT
 
 

Vartotojai, įsigiję šį produktą, taip pat pirko: