El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

All Stars

All Stars

 

ALL STARS – tai mitybos papildai įvairių sporto šakų sportininkams ir aktyviai gyvenantiems žmonėms, gaminami Vokietijoje iš vietinių ir importuotų žaliavų. Puiki kokybė ir išrankus asortimentas, sukurtas kompanijos mokslinio padalinio, suteikė jai šlovę sportininkų tarpe.


Jau 2002 metais kompanija produktų tyrimui ir tobulinimui skyrė 250 000 eurų. Mokslininkų, maisto produktų chemikų, sporto medikų ir sportininkų glaudus bendradarbiavimas nuolat vyksta tiriant ir vystant produkciją. Produktų gamyba kontroliuojama prisiekusio nepriklausomo eksperto Friedrich Reuss. Kompanija tai garantuoja.


ALL STARS maisto papildų gamintojai dalyvauja antidopingo programoje ir įvedė papildomą produktų kontrolės sistemą. ALL STARS maisto papildai tiriami ir sertifikuojami Vokietijos dopingo prevencijos centre ZEPRADO ( Kiolnas ) ir yra įtraukti į Kiolno sąrašą, kaip produktai, kuriuos be dopingo pavojaus gali vartoti sportininkai, besiruošiantys atsakingiems startams.


Šis centras patvirtino, kad ALL STARS maisto papildų asortimente nėra produktų ar kokios nors rūšies sudėtinių dalių, naudojamų šiems papildams pagaminti, kurie būtų įrašyti į oficialų Tarptautinio Olimpinio Komiteto (IOC) sąrašą, kaip uždraustos medžiagos.


Maisto papildų gamintojų šiuo metu vis daugėja. Jų siūloma maža maisto papildų kaina – vienintelė galimybė patekti į rinką ir tapti konkurentabiliais. Daugumos gamintojų ir pardavėjų devizas - "svarbiausia – pigu", stipriai pablogina produktų kokybę. Jie priversti naudoti nepilnavertiškas, žemos biologinės vertės žaliavas. Ypač baltyminiams produktams naudojama neefektyvi pigi žaliava – žirnių, ryžių ar kviečių baltymai. Klientai, suprantama, moka pigiai, ir, atitinkamai, gauna nepilnavertišką produktą. Pasekmė: jie neturi jokios naudos vartodami šiuos produktus, nepasiekia savo tikslų, yra nepatekinti ir apskritai nusivilia maisto papildais.


Priaugti raumens masės nepriaugant riebalų, numesti svorio, bendrai fiziškai sustiprėti, pagražinti savo figūrą - tai pagrindiniai fitneso ir kultūrizmo sportininkų tikslai. Taigi efektyvūs maisto papildai sportininkų mitybai šiandien turi didelę reikšmę.


ALL STARS – už efektyvius maisto papildus. Šiems produktams naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos.

Visas ALL STARS produktų asortimentas patikrintas moksliškai ir pilnai atitinka Vokietijos ir Europos maisto įstatymų reikalavimus. Jūs galite būti tikri, kad visada gausite aukštos kokybės produktą, kuris Jums atsipirks su kaupu ir kurį nesigailėsite nusipirkę.


ALL STARS tyrimų grupė – tai puikios reputacijos dietologai, maisto produktų chemikai ir mitybos specialistai. Įmonės užduotis ir motyvas – tyrinėti pasaulyje naujus efektyvius derinius ir substancijas, juos pritaikyti maisto papildų sportininkų mitybai gamyboje. Bendradarbiaujama su amerikiečių mokslininkais ir papildų gamintojais sekant pasaulines šios srities aktualijas ir visada išliekant savo srities mokslo viršūnėje.


Pagrindinis privalumas – tai tikslingas ALL STARS produktų tyrimas ir vystymas, kuris Jums, kaip klientams, turi tiesioginę naudą.


Šiuo metu dauguma gamintojų bando kopijuoti ALL STARS produktus, tuo tarsi patvirtindami pastarųjų privalumus ir dar sustiprindami ALL STARS komandos norą pažangiai dirbti ir kurti toliau. Šiuo metu tokie produktai kaip TRI PLEX XT, NITRO PLEX, ZELL TECH – yra pažangiausi Europoje maisto papildai sportininkų mitybai.


ALL STARS produktus gali vartoti įvairių sporto šakų atletai, dalyvaujantys varžybose, be pavojaus gauti teigiamą atsakymą, atlikus dopingo testą. Visi ALL STARS maisto papildai yra ištirti ir aprobuoti nepriklausomų Vokietijos mitybos ekspertų, maisto produktų chemikų.


Maisto papildai padeda subalansuoti aukštą mitybos medžiagų poreikį, nes neįmanoma gauti visų maistinių medžiagų maisto produktų pavidalu. Šią problemą žino daugelis, todėl yra pasitikima aukštos kokybės papildais. Mitybos mokslininkai ir papildų gamintojai atranda vis naujus produktų gamybos metodus. Kokybė, o ypač biologinė koncentratų vertė šiandien yra daug aukštesnė nei prieš keletą metų.