El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Reflex Nutrition

  • Reflex Nutrition
    Reflex Nutrition

Šiandien Reflex Nutrition yra lyderiaujantis prekinis ženklas tarp Didžiosios Britanijos sporto papildų gamintojų ir atspindi logišką pasirinkimą žmonių, kurie nori gauti rinkos lyderio kokybę už prieinamą kainą.


Reflex Nutrition kompaniją 1996 metais įsteigė James Phillips. Ši kompanija buvo įsteigta tam, kad aprūpintu Didžiosios Britanijos kultūristus ir kitus sportuojančius žmones papildais, kurie turėtų tokią pat aukštą kokybę kaip žymių JAV firmų papildai, tik už prieinamesnę kainą. Tai buvo galima padaryti tik vienu būdu – statant nuosavą fabriką ir gaminant papildus čia, Anglijoje. Reflex Nutrition būtent taip ir padarė. Pirmasis papildas buvo pagamintas 1997 metais nedidelėje gamykloje East Sussexe. Nuo pat gamybos pradžios Reflex Nutrition visą dėmesį skyrė papildų kokybei ir inovacijoms, todėl juos lydėjo sėkmė. Šiandien Reflex Nutrition – Anglijos rinkos lyderis, turintis tris nuosavas gamyklas ir radio stotį, transliuojančią ne tik populiarią muziką, bet ir naudingą informaciją apie treniruočių metodiką, mitybą ir maisto papildus (Reflex Radio:
http://www.reflex-nutrition.com/reflex_radio.php).


Daugelis iš Didžiosios Britanijos firmų neturi savo gamyklų ir negamina papildų pačios. Jos užsako papildus iš gamintojų, dažnai net iš tų pačių kaip ir jų konkurentai. Tokios firmos gamintojui atiduoda dalį savo pelno, todėl papildai tampa brangesni, supanašėja su konkurentų gaminiais ir kt.  Reflex Nutrition turi tris gamyklas, gaminančias miltelinius proteinus, kapsules ir skystus proteinus buteliuose. Be to, šios gamyklos naudoja tik 100% ekologišką elektros energiją iš nuosavų vėjo jėgainių, tuo prisidėdamos prie planetos klimato išsaugojimo.


Reflex Nutrtion žaliavą perka iš didžiausių Europos pieno produktų gamintojų ypač dideliais kiekiais, todėl turi pirmenybę pasirinkti geriausias žaliavų partijas. Pažymėtina ir tai, kad kiekvieną Reflex Nutrition pagamintą gaminį patikrina ir testuoja nepriklausomi ekspertai, kurie griežtai vertina gaminio savybes ir kokybę. Tai daroma siekiant nuolat įveikti konkurenciją ir išlikti lyderiais papildų rinkoje. Be to, papildų gamybai Reflex Nutrition naudoja pažangiausius ir brangiausius mineralus chelatine jų forma, o ne pigesnius oksidus.


Reflex Nutrition pirmoji iš viso pasaulio papildų gamintojų buvo akredituota ISO9001(International Standards Organisation) už kokybės kontrolę. Ir dabar pasaulyje tik žymiausios papildų gamybos kompanijos turi tokį įvertinimą. Reflex Nutrition gamykla yra unikali Europoje, jokia kita papildų kompanija neturi gamyklos su tokio aukšto lygio technologijomis ir farmacinio lygio įrengimais. Reikiamai įrengimų veiklai užtikrinti gamykloje nuolat palaikoma pastovi temperatūra ir drėgmė. Nuolat investuodama į inovacijas ir tyrimus. Reflex Nutrition gali gaminti pačios aukščiausios kokybės papildus ir šiandien tapo pripažintu prekiniu ženklu.


Gamintojo puslapis www.reflex-nutrition.com.