El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

PlantaPol

  • PlantaPol
    PlantaPol

 

Vedama pašaukimo kurti papildus PlantaPol (Ispanija) susikūrė 1982 metais su pagarba aplinkai ir idėja gaminti natūralius ir sveikus produktus visuomenei. 1994 metais PlantaPol S.L. su entuziazmu pradėjo vystyti aukštos kokybės dietinius produktus ir natūralios kosmetikos laboratoriją.

 

 

Dabar PlantaPol yra moderni ir dinamiška kompanija. Su esama personalo patirtimi bei giliomis žiniomis kompanija gali pasiūlyti gausų naudingų produktų asortimentą su aukščiausios kokybės standartu. Kompanija bendradarbiauja su prestižiškiausias viso pasaulio sveikatos profesionalais.


PlantaPol išskirtinis bruožas – ekstraktų iš augalų gamyba vakuuminėse ampulėse. Kodėl tai taip svarbu? Žolelės ir jų papildai per metus gali netekti iki 80 procentų savo aktyvių medžiagų, kai yra laikomos įprastomis sąlygomis. Gaminant papildus specialia technologija ir apsaugant veikliąsias medžiagas nuo aplinkos poveikio atsirado galimybė išsaugoti natūralias medžiagas be veikliųjų medžiagų praradimo daugiau nei 2 metus.


PlantaPol pataria ir išklauso ekspertus bei reiklius klientus, kurie rūpinasi gamta ir renkasi natūralius produkus, kurie padeda gyventi sveikai.


Gamintojo puslapis www.plantapol.com.