El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Nutrend

  • Nutrend
    Nutrend


 

Nutrend (Čekija) buvo įkurta 1993 metais ir nuo to laiko yra lyderiaujantis maisto papildų gamintojas ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių žmonių. Nutrend yra Čekų Olimpinės rinktinės oficialūs maisto papildai.

 

 

 

Nutrend produkcija skirta:

  • sportinių rezultatų gerinimui;
  • efektyvesniam atsistatymui;
  • fizinio ir psichologinio streso mažinimui;
  • gyvenimo kokybės ir sveikatos palaikymui bei gerinimui;
  • aktyviai gyvenantiems žmonėms.

 

Naujų produktų gamybos metu viso pasaulio naujausi atradimai buvo apsvarstyti su žymiausiais dietologijos specialistais. Nutrend produkcija tiekiama į vaistines, sveiko maisto parduotuves, fitneso ir sveikatingumo centrus, parduotuves, skirtas dviratininkams bei atletams, netgi į šokių bei muzikos festivalius ir golfo klubus.

 

Buveinė

Nutrend daug dėmesio skiria dideliam papildų efektyvumui, tuo pačiu metu užtikrindama visišką visų papildų legalumą. Kiekvienas produktas yra patvirtintas Čekų sveikatos ministerijos. Antidopingo komitetas labai aukštai įvertino papildų bei jų gaminimo sistemos kokybę ir pasirašė sutartį su Nutrend kompanija dėl bendradarbiavimo ir „NO Doping“ idėjos propagavimo. Nutrend produktų efektyvumas ir nauda taip pat buvo įvertinti ir Olimpinės komandos bei Olimpinio komiteto.


Tyrinėjimai, vystymasis ir kokybė

Tyrinėjimai ir vystymasis kompanijoje vyksta bendradarbiaujant su įvairiais specialistais, dietologais ir sportininkais.


Nutrend ir sportas

Nutrend labiausiai orientuojasi į aukštą produktų efektyvumą ir kokybę. Sporto rėmimas yra svarbi Nutrend kompanijos veiklos dalis. Ji orientuojasi ne tik į karjeros aukštumoje esančius sportininkus, bet ir į žemesnio lygio sporto mėgėjus. Nutrend yra išskirtinis papildų tiekėjas Čekų atstovams tokiose srityse kaip kultūrizmas, aerobika, rankinis, dviračių sportas, tinklinis, bėgimas bei remia ekstremalių sporto šakų ir slidinėjimo federacijas.


Gamintojo puslapis www.nutrend.eu.