El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Sporto farmakologija

Norėdami padėti Jums siekti sporto aukštumų, mes siūlome geriausių pasaulio gamintojų papildus profesionaliai sportuojantiems žmonėms. Ne paslaptis, kad, norint pasiekti užsibrėžtų tikslų sporte, reikia ne tik valios, ryžto ir užsispyrimo, bet ir pamaitinti savo kūną reikalingais vitaminais bei mineralais, amino rūgštimis, baltymais, kreatinu ar kt. Kad ir koks būtų sportininko tikslas (jėga, ištvermė, masės auginimas ar kt.), jam pasiekti skirti atitinkami papildai. Būtent todėl „Sveikatos gurmanai“ siūlo ne tik atskirus produktus, bet ir kompleksus kartu su mitybos, papildų ir treniruočių programomis.

Prie kompleksų sudarymo dirba aukščiausio lygio savo srities profesionalai. Mūsų komandą sudaro: sporto medicinos specialistas Dalius Barkauskas, masažuotojas–kineziterapeutas Egidijus Tutkus, mitybos specialistas Arūnas Atraškevičius, traumatologas Tomas Vorobjovas, gydytojas ir sportininkas Gediminas Tankevičius bei karate meistras Donatas Imbras. Šie specialistai, remdamiesi ilgamete gydymo, sportavimo ir papildų vartojimo praktika, taip pat atsižvelgdami į profesionalių sportininkų atsiliepimus, iš geriausių pasaulio papildų gamintojų atrenka veiksmingiausius jų produktus. Iš šių produktų yra sudaromi kompleksai, skirti siekti sporto aukštumų įvairiose srityse.

Jau kurį laiką mūsų paslaugomis naudojasi kelių LKL komandų krepšininkai ir rezultatais yra labai patenkinti.

Mes galime sudaryti veiksmingiausius maisto papildų kompleksus ir pagal Jūsų specialius pageidavimus. Jeigu turite klausimų arba Jus domina produktai, kurių nerandate mūsų internetiniame puslapyje, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums būtent tai, ko ieškote.