El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Kaip pirkti?

UŽSAKYMAS

Suradę pageidaujamą prekę jos aprašymo dešinėje pasirinkite "Įdėti į krepšelį". Nepamirškite pažymėti norimo prekės skonio ir pakuotės dydžio (jei yra galimybė pasirinkti). Po paspaudimo Jūs atsirasite savo prekių krepšelyje, kuriame matysite pasirinktas prekes. Jei norėsite rinktis daugiau prekių, galite paprasčiausiai toliau naršyti po svetainę ir išsirinkę kitą prekę ją vėl įdėti į krepšelį.

Prekių kiekį krepšelyje visada galite matyti dešiniajame krašte "Pirkinių krepšelio" laukelyje. Bet kuriuo momentu  paspaudę užrašą "Pirkinių krepšelis", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų krepšelyje. Jei nusprendėte vienos ar kitos prekės nepirkti, tada paspauskite šalia esantį mygtuką "Pašalinti" ir prekė bus pašalinta iš krepšelio.

Norint padidinti tos pačios prekės skaičių stulpelyje "Kiekis" įveskite norimą skaičių ir paspauskite šalia esantį mygtuką "Atnaujinti" ir prekių skaičius pasikeis (pastebėsite, kad pasikeitė suma).

Žemiau, po prekių sąrašu, matysite kiek turėsite mokėti už pristatymą ir kokia yra galutinė užsakymo suma.

UŽSAKYMAI PRIIMAMI IR EL.PAŠTU BEI TELEFONU!


Produktus taip pat galima užsisakyti el.paštu info@sveikatosgurmanai.lt:

1. Jums patogiu būdu susisiekiate su mūsų darbuotoju, kuriam pateikiate norimą užsakymą bei savo kontaktinę informaciją.
2. Gaunate savo užsakymo numerį, kuris bus reikalingas atliekant apmokėjimą.
3. Atliekate apmokėjimą. Užsakant prekes telefonu  ar el. paštu, apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, nuėjęs į artimiausią banko skyrių arba internetu, perveda pinigus į UAB „DIverus“ banko sąskaitą.
Gavėjas: UAB „DIVERUS“
Įmonės kodas: 302453479
Bankas: AB DNB
a/s LT474010042402757921
Mokėjimo paskirtis: (reikia nurodyti užsakymo numerį)
Įmokos kodas: (reikia nurodyti užsakymo numerį).

Pervesti pinigus į UAB „DIverus“ sąskaitą reikia prieš pristatant prekes.
4. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, gavus Jūsų apmokėjimą. Vidutiniškai per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo dienos pristatysime užsakytus produktus iki Jūsų namų durų.


KAINOS IR NUOLAIDOS

Mūsų svetainėje nurodytos kainos yra jau galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis.
  • Kai bendra visų Jūsų apsipirkimų suma viršija 300Lt, suteikiame 5% nuolaidą.
  • Kai bendra visų Jūsų apsipirkimų suma viršija 500Lt, suteikiame 7% nuolaidą.
  • Kai bendra visų Jūsų apsipirkimų suma viršija 1000Lt, suteikiame 10% nuolaidą.

PRISTATYMAS

Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo sumos:

  • Perkant iki 150 Lt - pristatymo kaina 11 Lt.
  • Virš 150 Lt - pristatymas nemokamas.

Prekes kurjeris pristatys iki Jūsų durų per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Siuntos pristatymas į Kuršių Neriją - papildomas 130 Lt mokestis.


PREKIŲ PRISTATYMO INFORMACIJA

Norint matyti prekių pristatymo informaciją Jūs turite būti prisijungęs prie mūsų svetainės. Jei jau esate prisijungęs tada viskas gerai, jei dar ne - prisijungimo laukelyje įveskite savo prisijungimo duomenis. Jei neturite prisijungimo duomenų (dar nesate prisiregistravę) tada Jums reikia prisiregistruoti, nes pirkti gali tik prisiregistravę lankytojai.

Užsakymo metu nepamirškite pasitikslinti ar įvesta teisinga informacija apie Jus. Būtinai turi būti nurodytas pirkėjo Vardas ir Pavardė, telefonas ir prekės pristatymo adresas. Laukelyje "Adresas" matysite registracijos metu įvestą adresą, tačiau, jei norite, kad prekės būtų pristatytos kitu adresu, galite adresą pakeisti. "Komentaras" laukelyje galite įrašyti tam tikras pastabas apie perkamą prekę (pvz. jos skonį, jei nebuvo galimybės pasirinkti darant užsakymą).

Įsitikinę, kad informacija teisinga, spauskite "Vykdyti užsakymą". Tada pamatysite galutinai suformuotą užsakymą su galutine mokėtina suma bei prekių pristatymo informacija. Jei visa informacija teisinga spauskite "Patvirtinti". (Jei norite dar kažką pakeisti, tada spauskite "Atgal" ir grįšite į prekių krepšelį). Patvirtinę pirkimą Jūs atsirasite "Apmokėjimo" lange. Čia matysite informaciją apie Mokėjimai.lt sistemą, kadangi per ją ir atliksite atsiskaitymą. Spauskite "Apmokėti" ir būsite nuvesti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti atsiskaitymo būdą.


ATSISKAITYMO BŪDAI

Atsiskaitymams Sveikatosgurmanai.lt pasirinko Mokėjimai.lt sistemą, kadangi tai patikima, saugi ir sparti internetinių atsiskaitymų sistema. Mokėjimai.lt paslaugų vartotojai yra apsaugoti nuo duomenų vagysčių ir praradimų, nes operacijų saugumas užtikrinamas naudojant pažangiausias informacijos technologijas.

Atlikus pirkimą Jūs būsite sugražinti atgal į Sveikatosgurmanai.lt puslapį, kur išvysite pranešimą ar apmokėjimas atliktas sėkmingai. Po sėkmingo apmokėjimo Jūs į savo el. paštą gausite laišką su informacija apie užsakymą.

Gero pirkimo!

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai