El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Aktualijos

Prieš Jus visiškai nauja ir kitokia interneto svetainė. Jos komandą sudaro žmonės, daugelį metų atidavę sportinei veiklai ir jos metu turėję tiek sveikatos sutrikimų, kiek nė vienas tikriausiai neturi per visą savo gyvenimą. Deja, tokia sėkmės kaina!
Spręsdami savo sveikatos problemas pastebėjome, jog vartojant vienokius ar kitokius maisto produktus ir papildus organizme vyksta keisti pakitimai: vienu atveju dažnai sergama, sveikata prastėja, o kitu atveju išnyksta net tokios įsisenėjusios ligos kaip grybelis, chroniška sloga ar antkaulio ataugos. Žinoma, pradžioje tai buvo laikoma tik sutapimais, tačiau metams bėgant šie atsitiktinumai vis kartojosi ir jų daugėjo: vartojant atsigavimo priemones praeidavo galvos skausmai, sumažėdavo padidėjęs kraujospūdis, greitai užgydavo ilgai negijusios žaizdos bei pasitaikydavo daugybė kitų įdomių „sutapimų“. Bendraudami su įvairių mokslo sričių specialistais, visus „sutapimus“ mes išmokome atskirti ir valdyti, nukreipdami juos savo konkretiems sveikatos tikslams pasiekti. Iki šiol veikla buvo nukreipta tik mūsų sportinei formai kurti ir mūsų draugų bei artimųjų sveikatai stiprinti, tačiau dabar mes manome, jog savo sukauptą patirtį galime perduoti ir Jums – tiems, kurie nebūtinai susiję su sportu, tačiau domisi savo sveikata ir natūraliomis jos atstatymo priemonėmis. Čia siūlomos priemonės yra išbandytos tokių pat paprastų žmonių kaip ir Jūs.
Jums norime pasiūlyti ne produktus – produktų sveikatai stiprinti Jūs galite įsigyti daug kur. Mes pasirengę pateikti Jums būtent žinias apie tai, kaip, kada, kiek laiko ir su kuo reikia tokius produktus vartoti siekiant maksimalaus rezultato. Visa tai mes išbandėme patys daugiau nei per 12 metų. Įsitikinome, jog geros savijautos esmę sudaro ne tik tai, kas yra vartojama, bet kaip ir su kuo tai jungiama (kitaip tai dar vadinama sinergetika: 2+2=5).
Puslapiai: 1 2 Toliau »