El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

FitLine Restorate vit. D

Vitaminai ir mineralai

Kaina:78.56LT
Turite klausimų?

Restorate gėrimas- tai unikalus būtinų mineralinių medžiagų ir mikroelementų derinys pagrindinių organizmo funkcijų stiprinimui ir mitybos papildymui. Veikliosios medžiagos pasisavinamos ypač greitai ir efektyviai, kadangi Restorate pateikiamas geriamąja forma, atskiri komponentai atitinkamai suderinti ir papildo vienas kitą.

Pakuotė: 200 g.

Kad žmogaus organizmas nestokotų mineralinių medžiagų ir mikroelementų (oraganizmas jų negamina), būtina vartoti visavertį ir gerai subalansuotą  maistą, Dėl mikroelementų stokos gali sutrikti  dauguma vykstančių biocheminių procesų, t.y. beveik visų fermentų ir hormonų pilnaverčio veikimo, efektyvaus vitaminų poveikio, raudonųjų kraujo kūnelių, odos ir kaulų formavimo bei atstatymo procesai. Šios medžiagos aprūpina visų mūsų organizmo sistemų optimalų funkcionavimą.

FitLine Restorate savo sudėtyje turi 8 gyvybiškai svarbias mineralines medžiagas ir mikroelementus, kurie parinkti specialiomis proporcijomis ir kombinacijomis, kurios užtikrina šių mikroelementų visišką įsisavinimą į organizmą: kalcis, magnis, kalis, cinkas, selenas, varis, chromas, marganis. Į sudėtį įeina taip pat beta - karotinas, kuris santykiu su mineralais, dar labiau stiprina poveikį organizmui.

FitLine Restorate yra ypatingai rekomenduojamas sveikos kaulų bei sąnarių struktūros palaikymui. Mineralinės medžiagos įeinančios į šį produktą atsako už kaulų ir dantų būseną, daro odą gražesnę, palaiko ląstelių kvėpavimą,  imuninę sistemą, taip pat nervinę sistemą bei ramų miegą. FitLine Restorate rekomenduojamas širdies bei raumenų sistemos stabiliam funkcionavimui, fermentiniai medžiagų apykaitai.

Funkcijos ir profilaktinis veikimas:
•    palaiko sveikoje būklėje kaulų ir sąnarių struktūrą, stimuliuoja jų augimą;
•    stiprina imuninę sistemą;
•    pagreitina vidinių ir išorinių žaizdų gijimą, efektyvus esant kolageniniams susirgimams, cukriniam diabetui;
•    gerina atmintį ir dėmesio koncentraciją, didina intelektualinį potencialą;
•    gerina kraujo gamybą;
•    onkologinių susirgimų profilaktika(neutralizuoja kancerogenus);
•    normalizuoja ir palaiko inkstų veiklą;
•    palaiko nervų sistemą sveikoje būsenoje;
•    lėtina osteoporozės vystymąsi;
•    esant nemigai;
•    nusilpus širdies raumeniui, sutrikus širdies ritmui;
•    esant kojų ir rankų raumenų traukuliams.

Gerti po vieną Restorate gėrimą per dieną, pageidautina vakare. Gerti mažais gurkšneliais. Rekomenduojama gerti po maisto. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Paruošimas:
6,7 g (1 arbatinis šaukštelis) miltelių ištirpinti 250 ml geriamo vandens. Maišyti mediniu arba plastmasiniu šaukštu, kol milteliai pilnai ištirps. Gerti iš karto paruoštą gėrimą. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti kartu su ALKOHOLIU!!!

Atidarytą pakuotę saugoti šaldytuve.
Iš 200 g produkto galima paruošti 30 porcijų gėrimo.

Fruktozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kalcio karbonatas, magnio karbonatas, kalio citratas, kvapiosios medžiagos, cinko gliukonatas, vario(II)-gliukonatas, dažiklis beta karotenas, chromo(III)-chloridas, natrio selenitas, vitaminas D.