El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Animal Flex

Sąnarių problemos

Kaina:140.00LT
Turite klausimų?

Animal Flex – „žvėriška“ formulė sąnariams.

Pakuotė: 44 pakeliai

Jums skauda sąnarius? Jūs jau išbandėte įvairiausias priemones sąnarių apsaugai ir nieko teigiamo nepajutote, arba poveikis buvo toks menkas, kad tai nebuvo verta jūsų pinigų? Jūs nenorite naudoti skausmą slopinančių vaistų nes jie labai kenkia jūsų virškinimo sistemai? Vadinasi, ANIMAL FLEX kaip tik jums. Kompanija „Universal“ sukūrė produktą, kuriame sinergetiškai (sinergetika – mokslas apie sąveikas, pagrindinė taisyklė: 2+2=5) suderintos pačios populiariausios sąnarių apsaugos priemonės pasaulyje, pripažintos mokslo ir išbandytos praktiškai. Animal Flex savyje turi visas pagrindines sąnariams reikalingas medžiagas: pilną sąnarinės kremzlės regeneracijos kompleksą, sąnarių tepimo kompleksą, antioksidantų ir uždegimo mažinimo kompleksą, bei kapiliarų būklės palaikymo kompleksą. Gera kapiliarų būklė sąnariuose padeda geriau pernešti maistines medžiagas į juos. Kai kas gali paklausti: „Šis produktas sukurtas elitiniams atletams kenčiantiems nuo sąnarių skausmo, tačiau ar jis tinka paprastam žmogui? „ Mes jums atsakome – žinoma! Atletų sąnariai susidėvi žymiai greičiau, kadangi yra veikiami didžiulių apkrovų, paprasto, senyvo amžiaus žmogaus sąnariai susidėvi per ilgesnį laiką, veikiami įvairių veiksnių, tačiau pasekmė ta pati – sąnarių degeneracija ir skausmas! Po to tiek atletai, tiek paprasti žmonės ima naudoti tas pačias priemones, kad nuslopintų šį skausmą – vadinasi juose nėra jokio skirtumo.
Kuriant Animal Flex kankino viena mintis – produkte apjungiamos visos plačiausiai žinomos sąnarių sveikatą gerinančios medžiagos, bet ar jis bus tikrai veiksmingas? Todėl buvo susisiekta su šimtais atletų kurie skundėsi sąnarių skausmais. Buvo paprašyta, kad jie įvertintų savo skausmą skalėje nuo 1 iki 10. Vidutinis skausmo įvertinimas buvo 7,6 balo. Visiems buvo išsiųstas Animal Flex prototipas 30-čiai dienų. Po 30 dienų vėl visų buvo paprašyta įvertinti savo skausmą. Vidurkis buvo 3,2 vadinasi, tik po 30 dienų skausmas sumažėjo 131%! Nuostabu, tiesa?
Kai kas galbūt pasakys, kad Animal Flex nepigus… Tačiau pabandykite suskaičiuoti atskirų šio produkto sudėtinių dalių kainą – suma susidarys trigubai didesnė! Ką tai reiškia? Ogi tai, kad pirkdami vieną produktą jūs sutaupysite, nors pradžioje jums pasirodys kad išleidote daugiau. Tačiau ar nei vienam iš mūsų nesinorėtų nusipirkti naują Ferari už naujos vidutinės klasės mašinos kainą? Taigi, jei Jums reikia tikrai veikiančio produkto, Animal Flex kaip tik Jums!

1 pakelį per dieną, su maistu arba į tuščią skrandį.

Gliukozamino hidrochloridas, gliukozamino sulfatas, metilsulfanilmetanas, chondroitino sulfatas A, chondrotino sulfatas B, linų sėmenų aliejus, Cetil Miristoleatas, Cetil Miristatas, Cetil Palmitatas, Cetil Lauratas, Cetil Palmitoleatas, Cetil Oleatas, hialurono rūgštis, Imbiero šaknies ekstraktas, Ciberžolės ekstraktas (kurkuminas), Bosvelia pluoštinė, Kvercetinas, Bromelainas, ryklio kremzlė, želatina, sojos aliejus, išvalytas vanduo, stearino rūgštis, vėžiagyvių kiautai, askorbo rūgštis, d-alfa tokoferolis, cinko pikolinatas, seleno selenitas, mangano sulfatas, dikalcio fosfatas, išrūgų proteinas.

Maistinė ir energetinė vertė:

1 dozė - 1 pakelis (5 tabletės, 2 kapsulės, 1 želė kapsulė)

RPN

Kalorijų

9 kcal

Kalorijų iš riebalų

9 kcal

Riebalų

1 g

Vitamino C 167%

100 mg

167%

Vitamino E

100 mg

333%

Cinko (cinko pikolinatas)

15 mg

100%

Seleno (natrio selenatas)

70 µg

100%

Mangano (mangano sulfatas)

1 mg

50%

SANARIŲ ATSTATYMO KOMPLEKSO

Glukosaminas (HCL, sulfato KCI), Metylsulfanylmetanas (MSM), Chondroitino sulfatas A (CSA), Chondroitino sulfatas B (CSB)

3000 mg

SĄNARIŲ TEPIMO KOMPLEKSO

Linų sėmenų aliejus (50 alfa linoleinė rūgštis), Cetil Miristoleato patentuotas mišinys (Cetyl Miristoleatas, Cetyl Miristatas, Cetil Palminatas, Cetyl Lauratas, Cetyl Palmitoleatas, Cetyl Oleatas), Hyalurono rūgštis

1000 mg

GEROS SĄNARIŲ BŪKLĖS PALAIKYMO KOMPLEKSO

Imbiero šaknies ekstraktas, Ciberžolės ekstraktas (kurkuminas), Bosvelia pluoštinė, Kvercetinas, Bromelainas

1000 mg

RPN - rekomenduojama paros norma.

Vartotojai, įsigiję šį produktą, taip pat pirko: