El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Vitargo + Creatine

Sporto farmakologija » Energetikai

Kaina:150.00LT
Turite klausimų?

 

Vitargo® - tai patentuota unikali angliavandenių formulė, specialiai kurta elitiniams atletams, kuri ypač efektyviai papildo raumens energijos (glikogeno) atsargas. Vitargo® yra žymiai sunkesni angliavandeniai nei esantys eiliniuose sporto gėrimuose ir jų molekulinė struktūra primena glikogeno. Kuo sunkesni angliavandeniai tuo greičiau jie nueina iki žarnyno, kur jų energija yra absorbuojama į kraują. Vitargo® buvo kliniškai išbandyta Stokholmo institute ir palyginta su kitais sporto angliavandenių gėrimais. Rezultatai parodė, kad Vitargo® lyginant su kitais gėrimais buvo net 70% greitesnis papildant glikogeno atsargas ir 80% greičiau patenka į žarnyną.

Pakuotė: 2 kg.

 

Glikogenas ir kreatinas yra du skirtingi raumens energijos šaltiniai. Glikogeno atsargos naudojamos ilgai trunkančio fizinio darbo metu. Kreatino atsargos naudojamos kai raumenims reikia ypač greitos, sprogstamos energijos trumpam laiko tarpui pvz. sprinto metu ar jėgos treniruotėse.

 

Klinikinės studijos parodė, kad kreatino vartojimas kartu su angliavandenių gėrimu padeda didesniam kreatino kiekiui patekti į raumenis. Remiantis šiais tyrimais kompanija pristato patį efektyviausią kreatino ir angliavandenių mišinį. Naudojant Vitargo®+Creatine jūsų raumenys galės dirbti sunkiau ir ilgiau. Jūs patys pajusite skirtumą!

 


  • Angliavandenių rūšis: 100% Vitargo®!
  • Žymiai efektyvesnis už kreatino ir dekstrozės mišinį!
  • Greitesnis kreatino pristatymas į raumenis!

 

 

1 porcija - 75g (penki valgomieji šaukštai) - išmaišoma 600 ml vandens.

Įkrovos periodas (1-5 dienos): 3 porcijas per dieną. Vieną būtinai iš karto po treniruotės. Kitas tarp valgių dienos bėgyje.

Palaikymo periodas: 1 porciją per dieną. Geriausiai po treniruotės.

Gėrimo pagaminimas: Gėrimą reiktų ruošti taip: į indą įpilkite 200 ml vandens ir supilkite miltelius. Tada stipriai plakite 1-2 minutes. Tada papildomai pripilkite vandens, kad bendras kiekis būtu 600 ml.

 

Maistinė energinė vertė:

100 g

75 g

Kalorijų

1580 kJ / 380 kcal

1190 kJ / 290 kcal

Baltymų

< 0,5 g

< 0,5 g

Kreatino monohidrato

8,75 g

6,5 g

Angliavandenių

85,5 g

64 g

iš jų miežių krakmolo (Vitargo®)

80,5 g

60 g

iš jų paprastųjų angliavandenių

< 0,5 g

< 0,5 g

Riebalų

< 0,5 g

< 0,5 g

Fosforo

100 mg

75 mg (11% RPN)

Kalio

174 mg

131 mg (6,5 % RPN)

Magnio

78 mg

59 mg

Natrio

80 mg

60 mg

 

RPN – rekomenduojama paros norma.


SUDĖTIS: miežių krakmolas (Vitargo), kreatino monohidratas, natūralios kvapiosios medžiagos, kalio gliukonatas, magnio glicerofosfatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga trinatrio citratas, saldikliai (aspartamas, acesulfamas K), dažiklis beta karotenas. 
DĖMESIO: Turi fenilalanino šaltinį. Nevartoti alergiškiems fenilalaninui.