El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Trec Nutrition BCAA G-Force

Sporto farmakologija » Amino rūgštys ir baltymai

Kaina:55.00LT
Turite klausimų?

BCAA G-Force yra papildas, turintis kruopščiai atrinktas išsišakojusiųjų aminorūgščių L-izoleucino, L-leucino, L-valinino bei mikronizuoto L-glutamino proporcijas.

BCAA G-Force yra papildas, turintis kruopščiai atrinktas išsišakojusiųjų aminorūgščių L-izoleucino, L-leucino, L-valinino bei mikronizuoto L-glutamino proporcijas. Šios aminorūgštys sudaro 95% liesos raumenų masės, tačiau jų lygio kritimas iš karto lemia raumeninio audinio irimą. Reguliarus šių aminorūgščių vartojimas labai svarbus teigiamam anabolinį poveikį turinčio nitrogeno balanso palaikymui. BCAA G-Force netiesiogiai skatina anabolinį poveikį turinčių augimo hormono ir insulino išsiskyrimą. Reguliarus BCAA G-Force vartojimas padidina liesą raumenų masę, taip pat užkerta kelią nuovargiui ir persitreniravimui. Vartojant prieš treniruotę, BCAA G-Force pakelia energijos lygį, o tai savo ruožtu padidina jėgą ir ištvermę. Ši formulė taip pat sustiprina imuninę sistemą.

Treniruočių dienomis: 1 samtelis ryte, 1 samtelis 30 min. prieš treniruotę, 1 iš karto po treniruotės. Dienomis kai nesportuojate: 1 samtelis ryte, 1 samtelis vakare. Kiekvieną porciją užgerkite su 300 ml vandens. Produktas gali sunkiai tirpti.


Pastaba! Viena porcija - 10 g (1,5 kaušelio).

Aktyviosios medžiagos 100 g produkto:


L-Leucinas, L-Valinas, L-Izoleucinas - 50 g

L-Glutaminas - 20 g