El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Animal Pak

Vitaminai ir mineralai|Sporto farmakologija|Sporto farmakologija » Energetikai

Kaina:69.00LT
Turite klausimų?

Per 25 metus Animal Pak tapo geriausiai parduodamu treniruočių pakeliu pasaulyje. Animal Pak vienintelis tos rūšies produktas, taip ilgai išsilaikęs geriausiai parduodamų produktų sąraše per visą maisto papildų istoriją. Kodėl? Atsakymas paprastas. Animal Pak paprasčiausiai yra veiksmingas. Jis veikia. Nuo pat pradžių ir visą laiką. Animal Pak išlaikė laiko testą.

Pakuotės: 15 arba 44 pakeliai.

Matote, gamta labai išradingai sukūrė žmogaus kūną, kaip genialų treniravimosi įrenginį. Nuo pat žmonijos atsiradimo laikų žmogaus kūnas labai nedaug pasikeitė. Ir kai mes norime padidinti raumenų masę, greitį, ištvermę, kūnui vis dar reikia tikslios kombinacijos ir tikslių dozių aminorūgščių, angliavandenių, vitaminų, mineralų, antioksidantų ir esminių riebiųjų rūgščių – pakankamai paprasto ir tuo pačiu labai sudėtingo gyvybės kokteilio. Tik Animal Pak turi visa tai.

Gerai, jūs galvojate, kad jūsų vartojami kasdieniniai vitaminai tai gali padaryti? Gydytojai jums sakė, jog paprastų multivitaminų tikrai pakanka, o tokie produktai kaip Animal Pak gali pakenkti jūsų kepenims? Jūs galvojate, jog iš kasdieninio maisto jūs gausite pakankamai maisto medžiagų? Atsipeikėkite! Mes gyvename tokiu laikmečiu, kai maisto produktai nebeteko savo vertės (augalai ir gyvuliai auginami naudojant dirbtines, nenatūralias sąlygas – juose nebėra biologinės vertės), oras užterštas ir teršiamas vis labiau, vandens kokybė prasta, o stresas ir depresija tapo nebeatskiriama kasdienybės dalimi – kariauti su tokiais priešais reikia ne orinio šautuvo, o visos sunkiosios artilerijos!  Jūs norite didelių raumenų apimčių bei jėgos ir sveikatos. Tik Animal Pak gali tai padaryti. Kiekvienas Animal Pak pakelis prasideda nuo ypač didelės dozės būtiniausių vitaminų ir mineralų. Taip, vitaminų ir mineralų. Vitaminai ir mineralai  (organiniai)  yra tai, ko veikimas tikrai įrodytas. Jie veikia ergogeninius (kūno vidaus), anabolinius procesus ir yra esminis jungiklis aktyvuojant chemines reakcijas, kurios daro įmanomą raumenų ir jėgos augimą.

Jei jūs treniruojatės labai sunkiai ar laikotės dietos ruošdamiesi varžyboms ir nevartojate Animal Pak, pradeda formuotis maistinių medžiagų spraga. Kodėl jums tai turi rūpėti? Todėl, kad laikui bėgant tie trūkumai didėja. Galų gale jūsų kūnas sustos funkcionuoti normaliu režimu. Kitaip tariant, nekompensuotas maistinių medžiagų trūkumas gali būti ankstyvo senėjimo, traumų ir net patologinių pakitimų organizme priežastis. Jei jūsų dietoje trūksta nors vieno pagrindinio maistinio elemento, kūnas gali pradėti stabdyti anabolinį procesą, reikalingą raumenų masei augti. Kai tai atsitinka, raumenų masė nebeauga. Jėgos atletams, kultūristams ar sunkumų kilnotojams, priklausomai nuo treniruočių intensyvumo bei dažnumo, reikia daugiau maistinių medžiagų nei paprastiems atletams.

Tyrimais įrodyta, kad didesnis maistinių medžiagų vartojimas turi didelės įtakos kultūristo, kuris reguliariai dalyvauja varžybose ir turi laikytis dietos, rezultatams. Laikantis dietos, pvz., valgant tik ryžius ir vištieną, kitų maistinių medžiagų trūkumas organizme padidėja (dėl tos pačios priežasties Animal Pak populiarus tarp manekenių ir Go-Go šokėjų). Dar įdomiau yra tai, kad tų medžiagų trūkumas buvo pakankamai didelis net tiems atletams, kurie reguliariai vartojo multivitaminus. Elementariausių multivitaminų nepakanka atletui, kuris ruošiasi varžyboms. Aukščiausios klasės kultūristai žino, kad didelės vitaminų dozės yra pirma raumenų gynybos linija. Mokslo patvirtinta, kad 100% sunkumų kilnotojų, kurie dalyvavo olimpinėse varžybose, ir daugiau kaip 90% geriausių kultūristų vyrų ir moterų vartoja vitaminų, mineralų papildus ypač didelėmis dozėmis.

Ši maistinių medžiagų spraga ne tik veikia treniruočių kokybę bei raumenų apimtis, bet turi įtakos ir kitų maisto papildų efektyvumui. Kad efektyviai veiktų daugelis šiuolaikinių maisto papildų, reikia, kad jūsų kūnas dirbtų visais „cilindrais”. Esant maisto medžiagų trūkumui kiti papildai gali veikti visiškai neefektyviai, arba minimaliai efektyviai, šis ryšys vadinamas sinergetika. Pavyzdžiui, daugelis maisto papildų veikia dėl enzimų ir kitų medžiagų tarpusavio sąveikos. Biologinius procesus reguliuojančių endogeninių maistinių medžiagų trūkumas reiškia neefektyvų brangaus produkto vartojimą. Animal Pak yra kaip draudimo polisas, apsaugantis nuo tokių reiškinių.

Kita priežastis vartoti Animal Pak - yra vaistų naudojimas. Farmaciniai vaistai (ypač antibiotikai) sukuria vitaminų bei mineralų trūkumą organizme (antibiotikai nužudo mikroflorą, kuri kaip tik ir atsakinga už vitaminų pasisavinimą). Net elementariausi vaistai (pvz., aspirinas, ibuprofenas, antidepresantai ir vaistai mažinantys cholesterolio kiekį) išeikvoja organizme folinę rūgštį, geležį, kalį ir kitus vitaminus.
Vartojant Animal Pak organizmas gauna daugybę visko, ko jums reikia, ir net truputį daugiau. Animal Pak sudėtyje yra tokių medžiagų kaip piridoksino alfa ketoglutaratas (PAK), IGF krekena, nukleotidų, lipotropinių medžiagų, L-arginino, koenzimo A ir kitų, padedančių treniruotis maksimaliai. Vien tas faktas, jog jame tikrai pakankamas kiekis koenzimo B12 – aktyvios šio vitamino formos, kuri turi ypač išreikštą anabolinį poveikį (Seifula 1999, Kulinenkov 2001,2008) turi būti stimulas pradėti jį naudoti. Be šios medžiagos kiekviename pakelyje yra daugiau kaip 55 būtiniausių medžiagų, sumaišytų efektyviausiu santykiu ir įsisavinamų organizme reikiamu laiku. Būtent dėl šios priežasties jis ir veikia, būtent dėl šios priežasties neveikia jo kopijos, kurių dabar taip gausiai atsiranda rinkoje (tikras Universal kompanijos atstovas yra tik „Maistas Sportui“, pirkdami produktą kitur, jūs rizikuojate pakliūti ant sukčių meškerės) – jei mes sumaišysime tokias pat medžiagas, bet apsiriksime nors vienu santykiu – efekto nebus. Čia ir yra sporto mokslininkų pasiekimas, formulė veikia būtent todėl, kad ji sudaryta taip, o ne, kad apskritai į ja sudėtos tokios medžiagos.

Pats Erlicho biologinio aktyvumo dėsnis sako, jog „Medžiagos veikia tik būdamos surištos viena su kita“ Deja.... Dėl nežinojimo, ar tiesiog užsimerkimo prieš tiesą, Animal Pak daugelį metų susidūrė su didžiuliu pasipriešinimu. Buvo girdėti juokingos kalbos apie neva jame esančius anabolinius steroidus (būtent juokingos – bet kuris nors kiek išmanantis biochemiją ir rinkos dėsnius specialistas supras, jog tokio dalyko būti NEGALI, kuri kompanija vienu mostu ryžtųsi bankrotui dėl atrastų jos produktuose draudžiamų medžiagų?), apie neva neaišku kokias medžiagas jo sudėtyje (tai kartais pasakydavo net biochemiją studijavę specialistai..) ir neaišku kaip veikiančias (nors apie tokių medžiagų veikimą jau galima pasiskaityti ir 1960, ir vėlesnių metų medicinos literatūroje)... tačiau atsitiko štai kas: Animal Pak per 25 metus įgavo dar stipresnes pozicijas, o tokių „specialistų“ pasisakymai nuėjo į užmarštį. Per šiuos metus buvo sukurta daug produktų – bet nei vienas negali pakeisti Animal Pak, tai ir yra tikras mokslo pasiekimas.

Dabar Animal Pak į savo arsenalą gali įtraukti bet kokios sporto šakos profesionaliai sportuojantys atstovai, tačiau yra vienas bet: Animal Pak naudojimo būdai yra skirtingi, jei jūs esate krepšininkas, negalite jo naudoti taip kaip kultūristas (deja, taip kartais nutinka). Sporto rūšis, gyvenimo būdas, naudojami papildai – viskas lemia produkto veikimą. Nepamirškite, produktų gali pasiūlyti daugelis, bet tik vienetai žino kaip tikrai juos naudoti efektyviausiu būdu.  VISADA dėl individualių naudojimo galimybių kreipkitės į specialistus.

Profesionalus jėgos sportas:
1 pakelį po pusryčių, likus ne mažiau nei 4 valandoms iki treniruotės (išgėrus prieš treniruotę maisto medžiagos dar nebus pasisavintos – vadinasi jos dar neturės jokios įtakos jūsų darbingumui), jei treniruojatės ryte, pakelį išgerkite po maitinimosi po treniruotės.
Jei jūs sveriate virš 100 kg, ruošiatės varžyboms, ar esate „cikle“ – naudokite po 2 pakelius per dieną. Vieną po pusryčių ir 1 po pavakarių.
Mėgėjiškas jėgos sportas:
1 pakelis tik treniruočių dienomis, po pusryčių.
Kitos sporto šakos:
Naudoti tik parengiamojo ir bazinio periodo metu, dėl tikslių dozių užeikite į bet kurią „Maistas Sportui“ parduotuvę.
Esant fiziniam ir emociniam išsekimui:
1 pakelis per dieną 10 dienų laikotarpiu, po to tęsti naudojimą po 3 pakelius per savaitę. Kursas 3 mėn.
Naudodami Animal Pak gerkite didesnį kiekį vandens – 2,8l 70kg žmogui. Kadangi daugelis šio produkto sudėtinių dalių tirpios vandenyje.

Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

vitamino A acetatas it 66% beta karotino, ergokalciferolis, d alfa tokoferil acetatas, askorbo rūgštis, tiamino hidrochloridas, riboflavinas, niacinamidas, piridoksino hidrochloridas, ciankobalaminas, kalcio pantotenatas, folio rūgštis, biotinas, kalcio citratas ir karbonatas, kalcio fosfatas, magnio oksidas, kalio sulfatas, cinko oksidas, chromo pikolinatas, mangano sulfatas, vario sulfatas, jodas, selenitas, lizinas, leucinas, valinas, metioninas, treoninas, glutamo rūgštis, L-argininas, laktalbuminas, alfa lipoinė rūgštis, sibiro ženšenis, azijos ženšenis, inozinas, piridoksino alfa ketoglutaratas, L-karnitinas, chromo pikolinatas, koenzimas A, koenzimas B12, fosfatildilcholinas, p-aminobenzoinė rūgštis, krekenos, Argentinos jaučio kepenys, ryklio kremzlė, cholino kompleksas, bioflavanoidai (citrusiniai), linolio rūgštis, oleino rūgštis, betaino hidrochloridas, pepsinas, papainas, jaučio tulžis, pankreatinas, mikozimas, maltodekstrinas, kalcio sulfatas, cholino citratas, magnio stearatas ir stearino rūgštis, petražolė, kanadinė auksašaknė, vaistinė šventagaršvė, didžioji varnalėša, mėlynžiedė liucerna, ryžių sėlenos, celiuliozė, rožės vaisius.

Maistinė ir energinė vertė:

RPN

(1 pakelis)

Kalorijų

8 kcal/33,5 kJ

Angliavandenių

0,5 g

Baltymų

1,5 g

VITAMINŲ:

Vitamino A

792 µg

99%

Vitamino D

4,25 µg

85%

Vitamino E

50 mg

500%

Vitamino C

500 mg

833%

Tiamino

38 mg

2533%

Riboflavinas

38 mg

2236%

Niacino

41 mg

205%

Vitamino B6

36 mg

1800%

Vitamino B12

3 µg

50%

Pantoteno rūgšties

38 mg

380%

Folio rūgšties

200 µg

50%

Biotino

150 µg

50%

MINERALAI:

Kalcio

1000 mg

100%

Fosforo

114 mg

12%

Magnio

67 mg

17%

Kalio

100 mg

3%

Cinko

15 mg

100%

Chromo

3 µg

2,5%

Mangano

6 mg

275%

Vario

3 mg

15%

Jodo

75 µg

50%

Seleno

25 µg

36%

AMINO RŪGŠČIŲ:

L-Lizino

150 mg

**

di-Metionino

250 mg

**

L-Leucino

50 mg

**

L-Valino

380 mg

**

L-Treonino

24 mg

**

L-Glutamo rūgšties

350 mg

**

L-Arginino

1000 mg

**

L-Fenilalanino

280 mg

**

PAPILDAI, PAGERINANTYS TRENIRUOTĖS EFEKTYVUMĄ

Protogeno A

100 µg

**

Sibiro ženšenio

1000 mg

**

Azijos ženšenio

125 mg

**

Inozino

250 mg

**

PAK

100 mg

**

Karnitino

12,5 mg

**

Chromo pikolinato

25 µg

**

Koenzimo A

10 mg

**

Koenzimo B12

5 mg

**

Sarsaparilio

250 mg

**

Fosfatidicholino

100 mg

**

PABA

200 mg

**

Krekenų

12,5 mg

**

Buliaus kepenų

1950 mg

**

Ryklio kremzlės

500 mg

**

Cholino komplekso

600 mg

**

Bioflavonoidų

500 mg

**

PAGRINDINIŲ RIEBIŲJŲ RŪGŠČIŲ:

Linoleino rūgšties

100 mg

**

Oleino rūgšties

50 mg

**

VIRŠKINIMO ENZIMŲ:

Betaino HCL

100 mg

**

Pepsino

32 mg

**

Papaino

32 mg

**

Buliaus tulžies

60 mg

**

Pankreatino

350 mg

**

Mikozimo

32 mg

**

RPN rekomenduojama paros norma

** Nėra nustatyta rekomenduojama paros norma

Vartotojai, įsigiję šį produktą, taip pat pirko: