El. paštas

El. paštas

info@sveikatosgurmanai.lt

Facebook

Skype

My status

Ar esate vartojęs maisto papildus ir kokiems tikslams?
Esu, sveikatinimo tikslais (ligai gydyti, profilaktiškai).
Esu, sporto tikslais.
Ne, nesu.

Universal Fat Burners

Antsvoris|Sporto farmakologija » Įvairūs papildai sportuojantiems

Kaina:65.00LT
Turite klausimų?
Fat Burners – tai bazinis svorio korekcijos produktas, kuriame suderintos visos pagrindinės medžiagos, moksliškai patvirtintos kaip veiksmingos (Burke 2007).
Pakuotė: 110 tabl.
Jame nėra dirbtinių stimuliatorių, tokių kaip kofeinas ar sinefrinas, todėl jis tinkamas žmonėms, kurie baiminasi dėl aukšto kraujo spaudimo. Pagrindinis šio papildo veikimo mechanizmas – skatinti riebiųjų rūgščių naudojimą kaip energetinį vienetą aerobinio krūvio metu. Dėl tos pačios priežasties šis produktas puikiai tinka dviračių, triatlono ar ilgų nuotolių bėgimo sporto šakų atletams. Fat Burners gerina kepenų būklę, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, apsaugo nuo intensyvaus aerobinio krūvio metu vykstančių oksidacinių reakcijų neigiamos įtakos audiniams ir organų sistemoms, padeda išvengti mechaninių pažeidimų.
Po 1 tabletę užgeriant 300 ml vandens ryte tik atsikėlus ir po 1 prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis gerti 1 tabletę prieš pusryčius ir 1 prieš pietus. Geriausias efektas pasiekiamas kartu naudojant CarniTech maisto papildą. Derinti su mitybos programa. Neviršyti 4 tablečių per dieną (tikslias dozes jums nurodys specialistas). Kaip ir visi produktai, Fat Burners veiksmingas tik laikantis teisingo mitybos ir treniruočių plano. Dėl tikslių individualių rekomendacijų visada kreipkitės į specialistus.
Pastabos. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, iki 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Įspėjimas: atsitiktinis geležies perdozavimas yra pagrindinė vaikų iki 6 metų apsinuodijimo priežastis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Miltinė meškauogė, inozitolio monofosfatas, cholino citratas, kietiklis dikalcio fosfatas, metioninas, betaino hidrochloridas, emulsiklis lecitinas, lizinas, L-karnitinas, linų sėklos, stearino rūgštis ir magnio stearatas, geležies oksidas, chromo pikolinatas.

Maistinė ir energetinė vertė:

(2 tabletės)

RPN

Lipotropikai:

Cholino komplekso

2000 mg

**

Metionino

400 mg

**

Chromo pikolinato

50 µg

**

Energetikai:

L-karnitino

100 mg

**

L-lizino

200 mg

**

Inozitolio

1000 mg

**

Betaino HCL

400 mg

**

Lecitino

200 mg

**

Svarbiausios maistinės medžiagos:

Geležies

1 mg

7%

Pagrindinių riebiųjų rūgščių komplekso

100 mg

**

RPN - rekomenduojama paros norma. ** - nenustatyta rekomenduojama paros norma

Vartotojai, įsigiję šį produktą, taip pat pirko: